Spojené státy macetin: Zdravím, prosím směřuj to na bfs…
Spojené státy macetin: Zdravím, prosím směřuj to na bfs…
Česká Republika J.N.: pls admine das mi unban když slibim že…
Česká Republika J.N.: Prosim dej te mi unban :) hrač se me…
Česká Republika Barspin: Zdar, předchvilkou jsem dostal…

[CZ/SK] X-Party - Party Server

Přidat komentář

Komentáře (3)

 • uživatelský avatar
  Česká Republika Crazykolos

  Se severem jsem spokojen, je tu plno možností jak se zabavit a je tu přátelská komunita, rozhodně stojí za to se tu zastavit a zkusit si to :D.

 • uživatelský avatar
  Česká Republika TechnikBrothers

  Recenze na server(moje poprvé):
  + Když jsem poprvé přišel na server, byl jsem uchvácen. Na server jsem byl pozván od ,,již Moderátora" #Batman.. Když jsem potřeboval poradit, A-Team okamžitě zareagoval na můj dotaz. Řešení problémů probíhá ihned. Nejsou potřeba další formality(řešení problémů přes FB, apod...) Všichni členové A-Teamu na mě působí velice příjemně. Cítím se tam jako doma. ;)
  Recenze na server(později):
  + Se serverem jsem nadprůměrně spokojen. Server nabízí obrovská rozšíření oproti ostatním. Konkuruje především vizuálním zpracováním gamemodu. Informování hráčů o akcích konaných na serveru, jsou včasné. Ve večerních hodinách probíhají eventy o pěkné ceny. Server má ekonomiku na pokročilé úrovni. Má i webové stránky: maweb.eu x-party.maweb.eu/news.php Server nabízí několik možností, jak si vydělat herní peníze. Mezi jednu takovou možnost je práce. Pokud nevíte, kde se daná práce nachází, zadáte příkaz (/gps) a jedete podle navigace. Tento server velice obdivuji a jsem rád, že jsem se již včera mohl stát součástí A-Teamu. Toť je ode mne vše.

 • uživatelský avatar
  Česká Republika #Batman

  Vcelku pohodový server bez potiží který každým dnem roste doporučuji ho navštívit a myslím si že vás jistě zaujme svou rozmanitostí a pohodovím A-teamem